koupelna5

Módní koupelna


Horká koupel nebo sprcha je synonymem večerního odpočinku a relaxace, a studená voda je ideální pro ranní probuzení  a osvěžení.

Koupelna je jedním z nejdůležitějších míst v našich domácnostech. Ideální je, když je její uspořádání zároveň pěkné i funkční.

Nic tak nezlepší pohodu a nezvedne náladu jako pěkný interiér.

Jak by tedy měla být zařízena naše ideální koupelna?

Správně zařízena koupelna, pokud je to naše přání, by se měla lehce změnit v domácí salón krásy, v kterém budeme trávit příjemný čas a odpočívat po těžkém dni.  Inspiraci můžete čerpat z nejnovějších trendů a také přírody. Už po několik let využívají architekti při navrhování koupelen přírodní materiály a zdá se, že tento trend bude i nadále přetrvávat.😉

koupelna1

Dnes není nutné pokrývat zdi koupelen dlaždičkami. Existují materiály, které je perfektně nahradí. Je řeč o takových materiálech, jako jsou mramor, žula, beton a dokonce i přírodní dřevo!

(Osoby, kterým se líbí nápad použít v koupelně dřevo, musí myslet na to, že je třeba ho naimpregnovat z důvodu velké vlhkosti panující v této místnosti.)

Módní koupelna se nemůže obejít bez doplňků a pořádného nábytku! Při výběru aranžmá je důležité pečlivě vybírat textilie a další předměty vzhledem k jejich velikosti a funkčnosti. Krásné zrcadlo, elegantní lahvičky nebo správně složené ručníky, to vše dodá krásu i těm nejproblematičtějším místnostem. A co s nábytkem?

 

Vsaďte na kvalitu!

Každý den přináší nové nápady a zkušenosti. Jsou skvělou příležitostí vnést trochu svěžesti do našich čtyřech stěn.

Koupelnový nábytek z naší nabídky se ideálně hodí do moderních i do klasických prostor. Zcela jistě pomůže zvýšit standard koupelny a jeho barva bude ladit jak s doplňky, tak i s celým interiérem. Nábytek s lesklými čelními dvířky se bude hodit spíše do moderních koupelen, zatímco tlumené, matné barvy umístíme do klasicky zařízených koupelnových místností.

 

Koupelnový nábytek Porter

Koupelnový nábytek Porter

 

Malá koupelna? To není problém, protože i malá koupelna může být skutečným důvodem k hrdosti.😉 Stačí využít pár designérských triků, aby se prostor zvětšil! Vsaďte na světlé barvy, hodně světel a zrcadel…

Ach ano! My ženy nejvíce milujeme zrcadla.😉

 

Koupelnový nábytek Bodo

Koupelnový nábytek Bodo

 

Zařiďte si svou vlastní oázu klidu a odpočinku – módnější a levnější než lázně!

 

Koupelnový nábytek Lumia

Koupelnový nábytek Lumia

Přidat komentář

Twój adres email nie zostanie opublikowany.