detske postele4

Na stopě dětských postelí


Už před narozením dítěte se rodiče připravují na příchod miminka nejen psychicky, ale také prakticky. Pečlivě vybírají barvu stěn, postele, dekorační prvky – a to podle toho, zda se jim narodí chlapeček nebo holčička. Netrpělivě očekávají den D a snaží se, aby byla v pokoji správná teplota a aby spolu s ostatními členy rodiny vytvořili příjemnou, rodinnou atmosféru. Všechno musí být perfektní, první překročení prahu pokoje je přelomová chvíle. Jak to udělat, abychom si ji dlouho pamatovali? Krásné vzpomínky budou zčásti zachovány na fotografiích.

 

1. První postýlka – těžký výběr

Otázka uspořádání prostoru v dětském pokoji zůstává v rukou rodičů. Tradiční postýlka umístěná uprostřed pokoje bude sloužit prvního půl roku života dítěte. Je to jedno z nejdůležitějších období, proto je výběr správného modelu postýlky klíčem k příjemnému spánku našeho miminka. Jednoznačným favoritem mezi dětskými postýlkami je Winnie. Je vybaveno úzkými příčkami, díky nim miminko nevypadne. Postýlka je také dostatečně vysoká a brání případnému přepadnutí. Stabilní konstrukce je vhodná do každého dětského pokoje a použití pastelových barev – spojení bílé a světlého odstínu dřeva zpříjemní veselé holčičce nebo chlapečkovi interiér. Umístění dětského kolotoče nad postýlku bude ozdobou postýlky a také způsobem, jak malé dítě uspat.

 

 

2. Dětská postel pro malé průzkumníky

 

Když už dítě vyroste a má sourozence, je třeba vybavit dětský pokoj patrovou postelí. Patrová postel šetří místo, zvláště pokud ho máme málo. Nestandartní patrové postele mají mnoho praktických řešení, jsou např. vybaveny hlubokými šuplíky na peřiny nebo menší hračky nebo také nabízí možnost namontování háčků na lehké bundy nebo mikiny. Prohlédněte si pečlivě vyrobenou patrovou postel Enzo, která takový typ postele přesně reprezentuje. Barvy, kterými je postel natřená, jsou ekologické a vhodné na nábytek určený pro děti. V šesti letech se u dítěte mění nároky na podobu pokoje. Vyžaduje více barev a volného prostoru pro hry. Použití zelené, modré nebo čistě bílé barvy zklidní aktivní mysl dítěte v době, kdy se chystá ke spaní.

 

 

3. Teenagerovský pokoj v dobrém stylu

Následující etapa v životě dítěte je časem velkých změn. Dětská postel je, stejně jako další nábytek určený k přechovávání oblečení nebo knížek, těžkým výběrem, zvlášť proto, že tento nábytek bude pravděpodobně sloužit až do dospělosti. Barevnost pokoje je zaměřena podle konkrétních činností a mnoho prvků v interiéru je spojeno s oblíbenými zájmy. Náctiletý vybírá takový nábytek, v kterém může přechovávat mnoho předmětů a zároveň takový, který bude ladit s jeho stylovým zaměřením. Po dni plném dojmů potřebuje teenager kvalitní spánek, proto je v jeho pokoji potřeba kvalitní postel jako např. Snow SNWL09. Její jednoduchá a zároveň stabilní konstrukce vydrží nejednu zátěž rozházených knížek nebo oblečení a především se osvědčí během zaslouženého odpočinku. Věnujte pozornost také správně vybrané matraci, od které se dobrý spánek odvíjí: středně tvrdá nebo tvrdá. Správně vybraný nábytek bude výhodnou investicí na celou dobu dospívání.

 

Přidat komentář

Twój adres email nie zostanie opublikowany.